Sol4 – Sun Oil 100 ml

850,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Keratinová ochrana proti UV záření

Chcete vašim vlasům propůjčit dokonalou jemnost a zároveň jim poskytnout potřebnou ochranu před slunečním zářením? Pak musíte mít Solan Sun Oil. Produkt, který kromě UV filtrů tvoří tři hloubkově ošetřující a vyživující oleje – olej arganový, kaméliový a olivový. Hodí se pro normální až hrubé vlasy.

Aplikace:
Olejíček je velmi variabilní. Během dovolené jej můžete využívat moha způsoby.

Extra péče: Dopřejte vlasům něco navíc a přimíchejte olej během dovolené do vašeho kondicionéru. Nechte působit 30 sekund a důkladně vymyjte.

Před sluněním a během něj: Pumpněte si olej do dlaní (stačí malé množství, 1 – 2 kapky), lehce jej rozetřete a vpracujte do délek. Ochrana vašich vlasů je zaručena.

Po slunění do mokrých vlasů: Pumpněte si olej do dlaní (stačí malé množství, 1 – 2 kapky), lehce jej rozetřete, vpracujte do délek a vyfoukejte. Olejíček vlasy posilní před mechanickým namáháním, pomůže eliminovat krepatění a krásně vyhladí.

Barbora doporučuje:

Chcete se přesvědčit, že je váš olejíček kvalitní? Naneste jej do dlaní, rozetřete a zkuste lusknout prsty. Jestliže luská, je to ten pravý, který vlasy nezatíží!

Mohlo by se vám líbit…