Tangle Teezer – The Original Mini Unicorn Magic

300,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Celosvětově proslulý kartáč Tangle Teezer je už standardem naší kadeřnické výbavy. Při rozčesávání je nepostradatelným pomocníkem. Věříme, že jakmile jej vyzkoušíte, zamilujete si ho stejně jako my. Tangle Teezer má patentovanou technologii dvou typů ohebných štětin. Ty delší si hravě poradí se zacucháním a uzlíky, kratší se naopak postarají o uhlazení a lesk.

Kartáč The Original s roztomilými jednorožci je navržen pro rozčesávání mokrých i suchých vlasů. Jeho delší měkké štětinky jsou velice šetrné. Zabraňují bolestivému napínání, tahání a následnému lámání. Kratší štětiny uhlazují. Vlasy na pohled vypadají zdravější a lesklejší. Vhodný je pro všechny typy vlasů včetně těch dětských.

Nikola doporučuje:

Pravidelné česání pomáhá stimulovat vlasovou pokožku a podporuje zdravý růst vlasů. Je však třeba dodržovat jeho správný postup. Nikdy vlasy nerozčesávejte od kořínků směrem ke konečkům, zbytečně byste si ublížili. Naopak, vždy začínejte od spodu (a samozřejmě směrem dolů ke konečkům, aby nedošlo k omylu) a postupujte nahoru až ke kořínkům.

Mohlo by se vám líbit…