Ionizační fén na vlasy – Parlux Alyon Matt Black

3900,00  (s DPH 21%)

Skladem

Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Parlux Alyon® Matt Black 

Foukaná je absolutním základem v péči o zdravou pokožku a krásné vlasy. Neměla by scházet po žádném mytí vlasů a usnadnit by vám ji vždy měl především kvalitní fén. U nás ve Spellu jsme si po měsících testování zamilovali italskou značku Parlux, která vyniká nejen svoji funkčností, dlouhou životností, ale také snahou o úsporu elektrické energie a minimální dopad na životní prostředí.

Fén Parlux Alyon má vysoký výkon, ale také dokonalé vyvážení objemu a teploty vycházejícího vzduchu. Zajišťuje tak rovnoměrné a rychlé vysoušení vlasů, bez narušení struktury a ztráty hydratace. Speciální ionizační technologie eliminuje působení statické elektřiny, udržuje ve vlasech potřebnou hydrataci, stará se o lepší ovladatelnost, lesk a sametovou hebkost. Antibakteriální povrch pro snaží údržbu, nízká váha, ergonomický tvar a vysoká odolnost jsou jen jeho dalšími skvělými benefity. Co vy na to?

Technické parametry
Výkon: 2 250 W, objem vzduchu 84 m³/h
Motor: K-Advance Plus
Počet rychlostí proudu vzduchu: 2
Počet nastavitelných teplot: 2
Tlačítko studeného vzduchu pro fixaci účesu
Ionizační technologie „Air Ionizer Tech” = zdravé vlasy (vyrovnaná teplota a objem vzduchu)
Systém HFS zamezující nasávání vlasů dovnitř a přehřívání přední části fénu
Antibakteriální povrch s obsahem stříbra pro snažší údržbu
Komfortní práce (nízká váha, perfektní vyvážení, ergonomický tvar)
Délka kabelu: 3,3 m

Obsah balení 
Fén Parlux Alyon® Matt Black
2 trysky různých velikostí, které pomáhají regulovat proud vzduchu a zpřesnit práci s fénem

Lucie doporučuje:

Kvalitní fén, kartáč a termální ochrana jsou produkty, které vám při vysoušení vlasů nesmí scházet. Aby byly vaše vlasy zdravé, lesklé a dokonale vyhlazené, je potřeba znát správný sklon hubice fénu ke kartáči. Ten poznáte tak, že vám vlas „vlaje“ ve směru jeho růstu. Nikdy nepřikládejte hubici kolmo k vlasu, nebo dokonce v protisměru – svrchní vrstva vlasu (kutikula) by byla rozfoukaná, a tím narušena. Cílem je tuto vrstvu uhladit a vlas finálně po umývání uzavřít. Uzavřený vlas = odolnější vlas.

Mohlo by se vám líbit…