P4 – Purify Shampeeling 150 ml

1100,00  (s DPH 21%)

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Šamponový peeling pro intenzivní odstranění lupů

Trápí vás nadbytečná produkce kožního mazu? Máte mastné, mazem nasáklé lupy, které jsou větší, těžší, ulpívají na pokožce hlavy i ve vlasech? Potřebujete intenzivnější péči, která dokáže zklidnit podrážděnou pokožku a bojovat proti lupům udržitelným způsobem? Sáhněte po lehkém peelingu z řady Purify. V jeho složení najdete účinné antimykotikum – pyrition zinečnatý, protizánětlivý extrakt z vilínu a zklidňující allantoin. Zdravá a odolná pokožka je již na dosah!

Aplikace:
Peeling používejte po dobu čtyř týdnů místo šamponu, a to sice třikrát týdně. Jste-li zvyklí si vlasy umývat denně, držte se doporučené aplikace třikrát týdně a mezitím si vlasy myjte Purify šamponem. Jakmile dokončíte toto intenzivní ošetření pokožky, pokračujte v mytí Purify šamponem. Před samotnou aplikací vlasy dostatečně propláchněte teplou vodou. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Jakmile máte hotovo, peeling důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru.

Lucie doporučuje:

Zbavit se lupů bývá velmi náročné, mnohdy i nemožné. Proto buďte hodně trpěliví! Produkty, které jejich výskyt zmírňují, mějte vždy po ruce. Lupy mají tendenci se periodicky vracet, čistá pokožka tak nemusí znamenat úplné vítězství.
Peeling může nejprve obtíže pokožky mírně zhoršit. Nelekejte se toho, prosím. Dodržujte poctivě výše uvedenou aplikaci.
Podaří-li se vám pokožku vyčistit, lupy zmizí, přestaňte produkty z řady Purify používat a vraťte se k nim, až když cítíte, že je to znovu potřeba.
Neustupující problémy související s pokožkou hlavy vždy konzultujte s lékařem.

Mohlo by se vám líbit…