Plochý kartáč – Y.S. Park 90CS2 Tortoise

2500,00  (s DPH 21%)

 

Skladem

Katalogové číslo: 90CS2 Kategorie: , ,

Popis

Kdybyste se zeptali na naprostý grál kartáčů u nás ve Spellu. Jisto jistě se všichni kadeřníci shodnou na tom, že je to ,,želva“. Japonský kartáč Tortoise je naprostou špičkou ve svém druhu, která vám bude sloužit dlouhé roky. Je vyroben z kvalitního bukového dřeva a obsahuje přírodní kančí štětiny a tepelně odolné polyamidové ostny. Je ideální pro běžné rozčesávání, dodává vlasům vysoký lesk a krásně je zbaví nánosů z vnějšího prostředí. Vykouzlit s ním dokážete i super rychlou foukanou.

Jak na super rychlou foukanou?
Nejprve vysušte pokožku. Poté profoukněte volně i vlasy. Délky nechte z poloviny mokré, jedině tak budete moci vlasy tvarovat. Nyní vezměte do ruky plochý kartáč. Vlasy pročesávejte od kořínků ke konečkům pomocí svižných tahů, přičemž následujte směr kartáče fénem. Vždy se ujistěte, že hubice fénu má správný sklon. Ten poznáte tak, že vám vlas „vlaje“ ve směru. Nikdy nepřikládejte hubici kolmo k vlasu, nebo dokonce v protisměru – svrchní vrstva vlasu (kutikula) by byla rozfoukána, a tím narušena. Cílem je tuto vrstvu uhladit a vlas finálně po umývaní uzavřít. Uzavřený vlas = odolnější vlas. Je to brnkačka. Co myslíte?

Adéla doporučuje:

Vlasy z kartáče vždy odstraňte (rukou nebo třeba špejlí či hrotem jiného stylingového kartáče), zbytečně je nenechávejte mezi štětinami. Nezapomínejte kartáč také jednou za čas umýt – skvěle vám k tomu postačí šampon na vlasy. U dřevěného kartáče si dejte pozor na jeho rukojeť – snažte se ji namočit co nejméně a vždy nechte kartáče důkladně proschnout. Pro krásně zdravou pokožku bez obtíží také nedoporučujeme kartáč s nikým sdílet.

Mohlo by se vám líbit…