Clean Beauty – Hydrate Conditioner 250 ml

900,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Kondicionér pro dehydratované vlasy

Hydratační kondicionér Clean Beauty je ideálním parťákem pro vlasy, kterým vlivem vnějších faktorů (nízká relativní vzdušná vlhkost, sluneční záření, chlorovaná nebo mořská voda, nešetrné fénování, žehlení či kulmování) schází dostatek hydratace. Skvěle sedne jak vlasům jemným, tak i vlasům hrubší struktury, nebo vlnícím se vlasům, které postrádají pružnost. Sáhnout po něm můžete v případě, že jsou vaše vlasy přírodní, ale i chemicky narušené barvením či zesvětlováním. I ty totiž mohou potřebovat doplnit aktivní složky, které napomáhají obnovit rovnováhu vlhkosti. Pokud hledáte beztížnou péči, která vašim vlasům propůjčí jemnost, poddajnost a pružnost, jste na správné adrese! 

Kondicionér má z 92 % přírodní složení. Obsahuje výtažky z oliv, které vlasy chrání před poškozením, dodávají jim výživu a regeneraci. Ovesné peptidy zase vlasy božsky zvlhčují a zanechávají je hebké a lesklé.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace:
Jakmile budete mít vlasy umyté šamponem, vymačkejte z nich přebytečnou vodu – buď pomocí dlaní nebo ručníku. To proto, ať účinné látky kondicionéru zbytečně neředíte. Nezapomeňte být citliví, vlasy jsou po šamponu, který vlas otevřel, velmi křehké. Až nyní sáhněte po lahvičce. Množství srovnatelné s jednou či dvěma polévkovými lžicemi rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte pouze do délek. U nás ve Spellu říkáme od „gumičky“ směrem dolů ke konečkům. Zbytek, který vám zůstane v dlaních, můžete lehce zapracovat i do vyšších partií. Netrápí-li vás silné zacuchávání vlasů, délky ještě pročesejte Tangle Teezerem. Opravdu opatrně, žádné tahání. Kondicionér Clean Beauty nechte působit 2 – 3 minuty a poté jej důkladně vypláchněte teplou vodou. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška produktu – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec vlasy jemně vysušte ručníkem a připravte je na foukanou.

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá! 

Mohlo by se vám líbit…