Clean Beauty – Hydrate Shampoo 250 ml

800,00  (s DPH 21%)

Skladem

Popis

Šampon pro dehydratované vlasy

Hydratační šampon Clean Beauty je ideálním parťákem pro vlasy, kterým vlivem vnějších faktorů (nízká relativní vzdušná vlhkost, sluneční záření, chlorovaná nebo mořská voda, nešetrné fénování, žehlení či kulmování) schází dostatek hydratace. Skvěle sedne jak vlasům jemným, tak i vlasům hrubší struktury, nebo vlnícím se vlasům, které postrádají pružnost. Sáhnout po něm můžete v případě, že jsou vaše vlasy přírodní, ale i chemicky narušené barvením či zesvětlováním. I ty totiž mohou potřebovat doplnit aktivní složky, které napomáhají obnovit rovnováhu vlhkosti. Pokud hledáte beztížnou péči, která vašim vlasům propůjčí jemnost, poddajnost a pružnost, jste na správné adrese! 

Šampon má ze 78 % přírodní složení. Obsahuje výtažky z oliv, které vlasy chrání před poškozením, dodávají jim výživu a regeneraci. Ovesné peptidy zase vlasy božsky zvlhčují a zanechávají je hebké a lesklé.

Nejste si jisti výběrem? Napište nám na náš chat a popovídejte si o tom s námi.

Aplikace:
Ještě než otočíte kohoutkem, vezměte do ruky kartáč a vlasy jím pečlivě pročesejte – hezky od konečků ke kořínkům. Štětiny kartáče totiž z vlasů odstraní první nečistoty a zároveň se vlasy při mytí nebudou tolik zacuchávat. Poté vlasy dostatečně propláchněte „tak akorát“ teplou vodou. Dopřejte si klidně minutu i dvě – vlasy je potřeba pořádně namočit, abyste vymyli veškeré stylingové produkty a nečistoty. Navíc pořádně mokrý vlas zajistí bohatou pěnivost šamponu. Nyní sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a krouživými pohyby aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Dobré vypláchnutí poznáte tak, že jsou vlasy na dotek hrubé – a proto máme kondicionér!

A proč právě Clean Beauty?

Dlouho jsme mezi různými značkami hledali produkty, které mají co nejvíce čisté složení, ale zároveň jsou maximálně funkční a účinné. Takový poklad jsme našli u značky Paul Mitchell® Clean Beauty. Produkty, které jsou šetrné k vlasové pokožce, vlasům, ale i k životnímu prostředí. Čisté ingredience, účinné složení a jako malý bonus i bio balení, které je z 90 % tvořeno z cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné.

Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.

Clean Beauty je dobrá nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. A ta vůně? Třikrát hurá! 

Mohlo by se vám líbit…