X1S – Silver Shampoo 1 l

2200,00  (s DPH 21%)

Dostupné na objednávku.

Popis

Kabinetní balení šamponu s modrými pigmenty

Zázrak pro všechny milovníky studených blond tónů! Šampon, který dokáže během umývání neutralizovat nežádoucí teplé odlesky ve vlasech a vytvořit rovnoměrný chladný odstín. Návštěva kadeřníka může být posunuta o několik dní, nebo dokonce týdnů.

Aplikace:
Vlasy nejprve dostatečně propláchněte teplou vodou. Poté sáhněte po šamponu. Množství srovnatelné s velikostí padesátikoruny rozetřete v dlaních a rovnoměrně aplikujte k pokožce hlavy. Začněte navrchu a postupujte hezky kolem uší, dozadu, až k temeni. Při masáži využívejte polštářky prstů. Délky vlasů očistěte pouze vzniklou pěnou. Jakmile máte hotovo, šampon důkladně vypláchněte. Dbejte na to, ať nikde nezůstane ani troška pěny – vlasy nadlehčujte, nadzdvihujte, na stejné místo se klidně několikrát vraťte. Nakonec z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu a připravte je na aplikaci kondicionéru či hloubkově vyživující masky.

Barbora doporučuje:

Šampon nikdy nepoužívejte po čerstvém barvení. Barva by díky jeho schopnosti stahovat barevné pigmenty byla tatam. Použijte jej až po několika týdnech od návštěvy kadeřníka – tedy ve chvíli, kdy máte pocit, že jsou vlasy do žluta.
Šampon svými vlastnostmi vlas hodně vysouší. Proto by po něm měla následovat kvalitní regenerace. Kondicionér je samozřejmostí, ale dobře uděláte, když svým vlasům dopřejete masku, která o ně bude pečovat hloubkově.
Rozhodně šampon nepoužívejte při každém mytí. Nejlepší je střídat jej s jiným, který vlasy opečuje a řeší jejich jiné potřeby.
Nenechávejte šampon působit zbytečně dlouho. Naneste jej, napěňte a šup na smývání.

Mohlo by se vám líbit…